Ikona opakující se události

DISKUZE | Debatní klub

Staroměstské náměstí 4/1, Old Town, Czechia
Pražské kreativní centrum - 1. patro (Sál René)

Prázdninový debatní režim bude volnější, než jsme zvyklí, nebudou se konat pravidelné workshopy ani debaty v angličtině. Jazyk debaty se rozhodne na místě, podle toho, kdo dojde. Tréninky se také dočasně přesouvají na středu v 7 hodin večer a budou spojené s Debatním klubem Univerzity Karlovy. :)

//

During the summer Debatní klub na Staromáku and Charles University Debate Club will meet together. :)
Debate trainings in July and August are moved to Wednesdays (from 19:00 to 21:00). There will be no workshops or english debates set on specific dates, the language of the debate will be decided based on preferences of those who will attend the training.
___________________

Debatní klub je jeden ze stálých programů Skautského institutu.
Jedná se o tzv. akademickou debatu, která je formalizovanou diskusí o kontroverzních tématech, jako je např. zavedení povinné volební účasti, legalizace marihuany nebo zákaz potratů.
Témata nejsou dopředu známá, jsou na místě sdělena rozhodčím, který celou debatu řídí a rozhoduje, a následně poskytuje zpětnou vazbu. Z toho důvodu není nutná žádná domácí příprava. Přijít může naprosto kdokoliv, je úplně jedno, jestli jsi začátečník nebo máš s debatováním zkušenosti. Vše ti na místě vysvětlíme.
Není potřeba žádná registrace, jenom prosím označ, že se zúčastníš, abychom měli odhad počtu lidí.
Tužku a papír s sebou! :-)
____________________

Would you like to try debating? It doesn’t matter whether you have tried it before, we are open to newbies as well as to experienced debaters. We will explain you everything you need to know if you come on time.
____________________
Více o debatování na Staromáku: www.skautskyinstitut.cz/debatujme

Zpět na program